Dřevodekoru tisku Tyvek papírové skládací peněženka

Dřevodekoru tisk papír tyvek, skládací peněženka toto dřevo vzorek tisku tyvek skládání papíru peněženka vypadá jako vyrobený z dřeva, ale je vyrobena z papíru tyvek a lze prát. Design a rozměry lze upravit. Je schopen přijímat komplikovaných ofsetový tisk logo otisk.

Odeslat dotazChat Now
Podrobnosti o produktu

Dřevodekoru tisku tyvek papírové skládací peněženka

Tento dřevěný vzor tisku tyvek papírové skládací peněženka vypadá jako vyrobený z dřeva, ale je vyrobena z papíru tyvek a lze prát. Design a rozměry lze upravit. Je schopen přijímat komplikovaných ofsetový tisk logo otisk.

Wood pattern printing tyvek paper folding wallet.jpg

O informace o Tyvek papíru:

DuPont tyvek papíru neboli vznešené krásy, je druh ochrany životního prostředí-netkané produkce společnosti dupont, také nazývá Tyvek Tyvek. Dřevostavba často používáno pro vnější stěny, střešní Vodotěsný materiál. Protože jeho jednosměrné prodyšnost výkon a volání to "papír" dýchání. To je použití technologie flash, zpracováním polymerů po horké taveniny do nekonečných a horké lepidlo je do polyethylen s vysokou hustotou této unikátní technologie na výrobu lehký, velmi tvrdý materiál. DuPont papír kombinuje výhody papíru, filmu a vlákna pro oblek, tvrdý a odolný, silný tahové vlastnosti.


Hot Tags: dřevodekoru tisku tyvek papírové skládací peněženka, Čína, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, přizpůsobené
Dotaz